PREKIŲ PRISTATYMAS

1. Visi užsakymai yra įvykdomi Parduotuvės centriniame biure Vilniuje, Lietuvoje per 2-3 darbo dienas, gavus užsakymo apmokėjimą. Visais atvejais Parduotuvė stengiasi užsakymą parengti ir atsiųsti kaip galima greičiau. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai Parduotuvės sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Klientas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Klientas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, Parduotuvė įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Klientu ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

2. Klientas įsipareigoja, užsakydamas prekes, nurodyti prekių pristatymo vietą bei asmenį, kuris priims prekes.

3. Klientas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Kliento pateiktais duomenimis, Klientas neturi teisės reikšti Parduotuvei pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.

4. Kai Kliento užsakymas bus perduotas Parduotuvei, Klientui atsiunčiamas išankstinis patvirtinimas.
Siuntiniai Lietuvoje yra siunčiami per kurjerį (į namus) arba siuntinių mašinas (pristatymas į pasirinktą paštomatą). Siuntiniai į Europos Sąjungos (ES) ir kitas šalis yra siunčiami registruotu Lietuvos prioritetiniu paštu arba kurjerio pristatymo paslauga (į namus).
Pristatymo terminai: Lietuva – iki 5 darbo dienų; Europos Sąjunga (ES) – iki 10 darbo dienų; kitos šalys – iki 14 darbo dienų (neskaičiuojant dienų, kurias siuntinys praleidžia muitinėje).
Skubus pristatymas galimas už papildomą mokestį.

5. Klientas privalo nedelsiant informuoti Parduotuvę elektroniniu paštu jeigu siunta pateikiama pažeistoje, sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje; taip pat tais atvejais, kai siuntoje pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas, netinkamo dydžio, matmenų prekės.

6. Siuntimo išlaidos nebus kompensuotos už neatsiimtas prekes.

7. Užsakymams virš 35 Euro pristatymas nemokamas.


Nemokamas pristatymas Lietuvoje tik nuo 35 €