Stiklainis agurkų

2 poros kojinių Jar by Rainbow Socks

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

17,90 € su PVM

Apie prekę

Mes pristatome originalias kojines "Jar by Rainbow Socks", kurios buvo pagamintos taip, kad atrodytų kaip tikri marinatai, paruošti jūsų namuose.

"Jar by Rainbow Socks" puikiai tinka dovanai - staigmenai! Iš pirmo žvilgsnio dovanos gavėjas neturi supratimo apie turinį ir tik atidarant viskas tampa aišku! Tai yra labai praktiška dovana kiekvienam spalvotų kojinių mylėtojui! Mes didžiuojamės, kad kojinės yra sukurtos ir pagamintos Europoje, dėl to mes garantuojame aukštą kokybę, greitą pristatymą ir originalumą.

Mes stengiamės, kiek įmanoma, rūpintis gamta. "Jar by Rainbow Socks" stiklainis nėra pakuotė, kurią jūs iškarto išmesite - jį galima naudoti daugybę metų. Mes naudojame nedūžtamus plastikinius stiklainius, kuriuose galima laikyti įvairius produktus.

Jei mėgstate spalvas ir originalumą arba norite šiek tiek nuspalvinti savo draugų gyvenimus, "Jar by Rainbow Socks" tikrai yra jums!

"Jar by Rainbow Socks" yra unikalios kojinės, sukurtos iš aukštos kokybės šukuotos medvilnės, patvirtintos Oeko-Tex sertifikatu. Dėka natūralių komponentų, oda gali laisvai kvėpuoti ir tuo pačiu metu būti apsaugota nuo šalčio ar perkaitimo.

Spauskite, užsisakykite ir mėgaukitės!

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Nemokamas pristatymas Lietuvoje tik nuo 35 €